Flagowy Roborock S8 MaxV Ultra zadebiutuje w Polsce już 5 kwietnia

Warszawa, 29 marca 2024 r. Marka Roborock, wiodący producent inteligentnych robotów sprzątających, ogłasza zbliżającą się premierę swojego flagowego produktu – Roborock S8 MaxV Ultra. Rewolucyjne urządzenie łączy w sobie innowacyjną stację bazową All-in-One RockDock z unikalną technologią szczotki bocznej FlexiArm oraz ulepszoną funkcją mopowania sonicznego. Ponadto kompatybilność z aplikacją umożliwia sterowanie głosowe oraz połączenia wideo.

S8 MaxV Ultra zapewnia niezrównaną w branży moc ssania 10 000 Pa oraz zaawansowaną technologię czyszczenia od narożnika do krawędzi. Ponadto ulepszona stacja bazowa wraz z funkcją rozpoznawania przeszkód sprawiają, że sprzątanie jest skuteczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ten przełomowy model gwarantuje również możliwość połączenia z aplikacją mobilną oraz po raz pierwszy w historii marki inteligentnym asystentem głosowym Rocky.

Wśród innych cech, którymi może pochwalić się rewolucyjny robot sprzątający znajdują się:

· automatycznie wysuwana szczotka boczna FlexiArm,

· udoskonalony system mopowania sonicznego VibraRise 3.0,

· dodatkowy system mopowania krawędzi,

· ulepszona wielofunkcyjna stacja bazowa, m.in. wyposażona w inteligentne ponowne mopowanie i mycie ściereczki, a także automatyczny dozownik płynu do mycia podłóg,

· nawigacja laserowa PreciSense.

Roborock S8 MaxV Ultra zadebiutuje na rynku 5 kwietnia 2024 roku w promocyjnej cenie 5999 zł. Później jego cena będzie wynosić 6449 zł. Flagowy robot marki Roborock niewątpliwie wyróżni się na światowym rynku wykorzystaniem czołowych technologii i stanie się ulubieńcem wśród zwolenników inteligentnego sprzątania.

O Roborock

Roborock jest zaangażowany w innowacyjne badania, rozwój i produkcję domowych urządzeń czyszczących, w szczególności robotów, odkurzaczy bezprzewodowych i odkurzaczy na mokro i sucho. Każdy produkt Roborock został zaprojektowany z myślą o rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, dzięki czemu klienci Roborock mogą cieszyć się jeszcze bardziej komfortowym życiem. Obecnie Roborock jest dostępny w ponad 40 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Francji, Hiszpanii i Polsce. Firma działa w czterech lokalizacjach, z biurami w Pekinie, Szanghaju, Shenzhen i Hongkongu. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://roborock-poland.pl/sklep/