EMILIA MEBLE – dobre, polskie meble tapicerowane

EMILIA MEBLE to polski producent mebli tapicerowanych z dużym doświadczeniem i szeroką ofertą modeli mebli. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości narożników, kanap, sof, foteli, puf, zestawów wypoczynkowych oraz łóżek.

 

Dzięki posiadanemu parkowi maszynowemu firma samodzielnie wykonuje wszystkie elementy mebli. Współpracuje z siecią tartaków, które dostarczają najwyższej jakości surowiec do budowy stelaży – elementów stanowiących o trwałości mebli.

Tkaniny obiciowe pozyskuje od szerokiego grona renomowanych producentów, którzy od wielu lat współpracują z sieciami handlowymi w krajach Europy Zachodniej. Dzięki temu klienci mogą być absolutnie pewni jakości i trwałości mebli, które opuszczają fabrykę.

fot.Emilia Meble

EMILIA MEBLE systematycznie opracowuje i wprowadza na rynek nowe modele mebli, utrzymując jednocześnie produkcję modeli dotychczas oferowanych. Oprócz produktów prezentowanych na stronie internetowej oraz w katalogu produkuje również konkretne modele mebli zgodnie z dokumentacją, którą otrzymuje od klientów.

Do zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na www.emiliameble.com.pl

Dodaj komentarz

Close
KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie