Dywan z duszą – Dywilan Moon Super Malm Silver z oferty firmy ARTE

Dywany z efektem postarzenia zyskują coraz większe grono wielbicieli. Nic dziwnego – są doskonałą alternatywą dla minimalistycznych, jednokolorowych modeli tak popularnych w ostatnich latach. Przykładem dywanu, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom bardziej przytulnych aranżacji oraz wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym, romantycznym czy retro jest Dywilan Moon Super Malm Silver z oferty firmy ARTE, urzekający atrakcyjną kolorystyką i oryginalnym wzorem nadającym mu szlachetny wygląd.

Sposób na wnętrze w stylu vintage

Przedmioty nadszarpnięte zębem czasu lub stylizowane na takie przeżywają ostatnio prawdziwy renesans. Nie inaczej jest z dywanami, które nie tylko dodają wnętrzom oryginalnego, nieco tajemniczego charakteru, ale też czynią je bardziej przytulnymi. Model Dywilan Moon Super Malm Silver z oferty firmy ARTE jest tego doskonałym przykładem: fabryczne przetarcia, stonowana kolorystyka utrzymana w odcieniach brązu, szarości i niebieskiego a do tego geometryczny, perski wzór czynią z niego efektowny dodatek, idealnie wpisujący się we wnętrza utrzymane zarówno w klimacie retro czy shabby chic, jak i w stylu orientalnym.

Piękny, funkcjonalny i miękki w dotyku

Dywan Dywilan Moon Super Malm Silver z oferty firmy ARTE został w całości wykonany z wełny. Zastosowanie tej naturalnej przędzy sprawia, że jest bardzo miękki w dotyku i sprężysty. Dodatkowo łatwo utrzymać go w czystości, nie elektryzuje się, tłumi hałas i akumuluje ciepło. Ponieważ jest dostępny w trzech praktycznych rozmiarach– 160 x 230 cm, 200 x 300 cm, 240 x 340 cm – doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach. Runo o wysokości 9 mm, gęstość na poziomie 500 000 punktów/m2 i polska produkcja to dodatkowe zalety, świadczące o wysokiej jakości dywanu. Nic więc dziwnego, że Dywilan Moon Super Malm Silver zachwyci nie tylko domowników, ale także ich gości.

Więcej informacji na temat oferty ARTE można znaleźć na stronie https://www.arte.pl/ oraz w salonach sprzedaży.

Language versions »