Domodesign w Domotece

10 i 11 czerwca 2022 Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka w Warszawie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie „Domodesign. Weekend aranżacji wnętrz”. Na chętnych czekają liczne wykłady, warsztaty i konsultacje prowadzone przez doświadczone grono ekspertów w zakresie wyposażenia i projektowania wnętrz.

Domoteka jest miejscem znanym nie tylko z najlepszej w Polsce oferty mebli i wyposażenia wnętrz (blisko 60 salonów i ponad 600 marek) z unikatowymi brandami, których próżno szukać w innych miejscach w Polsce — jak choćby Rolf Benz, Natuzzi Editions, czy Team 7. Domoteka to przestrzeń wyjątkowa, także ze względu na pracujących tu profesjonalistów, gotowych pomóc w doborze mebli, dodatków, a nawet w zaprojektowaniu wnętrza – zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak i outdoorowej.

– Ponieważ kochamy design, a jednocześnie dostrzegamy wagę edukacji, w ramach Domodesign zaprosiliśmy do współpracy znakomitych architektów, w tym architektów zieleni, projektantów wnętrz i dekoratorów, specjalistów kolorystów, fotografów, którzy specjalnie dla naszych klientów odkryją tajniki dobrze zaprojektowanego wnętrza i podzielą się wiedzą ekspercką najwyższej próby mówi Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

Już w nadchodzący weekend – piątek 10 czerwca oraz sobotę 11 czerwca – Domoteka zamienia się w prawdziwy festiwal designu i zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Domodesign to otwarte dla wszystkich wykłady, warsztaty i konsultacje prowadzone przez profesjonalistów zajmujących się na co dzień projektowaniem i aranżowaniem wnętrz. Skorzystać mogą nie tylko ci, którzy właśnie urządzają mieszkanie czy dom. Coś interesującego znajdą tu dla siebie także miłośnicy designu i projektowania oraz osoby poszukujące odpowiedzi na pytania: jak urządzić taras, jak sprawić by małe mieszkanie było funkcjonalne i piękne, i czy można udomowić… kolor?

W bogatym programie znalazły się m.in.: wykłady Marty Czerkies, właścicielki i pomysłodawczyni stworzonej w 2007 roku marki Marta Czerkies Home Designer, jednej z pierwszych pracowni oferujących usługę kompleksową, która zapewnia nie tylko projekt, ale także cały proces realizacji – od rysunków poprzez zakupy, ekipy remontowe i odbiory techniczne. W autorskim programie Kupione i co dalej? w Canal+ na Domo+ Marta Czerkies pokazuje, jak wygląda praca z biurami projektowymi, w jaki sposób powstaje projekt a następnie przedstawia jego realizację. Na Domodesign opowie o logistyce, zamówieniach, koordynacji działań, czyli o tym, jak przygotować się do samodzielnego wykończenia lub remontu mieszkania i domu. Z kolei Marta ZOYKA Michalik, dyplomowana fotografka i dekoratorka wnętrz, reżyserka produktowych i kulinarnych sesji zdjęciowych pokaże, jak fotografować wnętrza, jak komponować kadr i na co zwracać uwagę, by uzyskać jak najlepszy efekt, korzystając z własnego smartfona.

Ale to nie wszystko, co czeka gości Domoteki w nadchodzący weekend. 11 czerwca swoje oficjalne otwarcie będzie miał salon Garden Space, specjalizujący się w meblach outdoorowych. Oprócz muzyki i drobnego poczęstunku na tarasie zaaranżowanym przed Domoteką, będzie można skorzystać z porad Katarzyny Kustry, General Sales Managerki oraz pasjonatki pięknych wnętrz i ogrodów. Aleksandra Dobner, Visual Merchandising Manager w Garden Space, a także projektantka terenów zieleni, zakochana w kwiatach ogrodniczka Anna Rytt podpowiedzą, jak zaprojektować taras lub ogród.

Porady architektów i projektantów w Domotece, podobnie jak wstęp na wszystkie wydarzenia podczas Domodesign 10–11 czerwca 2022 są bezpłatne (na wybrane z nich obowiązują wcześniejsze zapisy). Program Domodesign znajduje się na stronie https://domoteka.pl/domodesign/

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka

ul. Malborska 41, Warszawa

10 czerwca, piątek: 14:00-20:00
11 czerwca, sobota: 11:00-20:00
Wstęp bezpłatny

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie https://domoteka.pl/domodesign/

Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, posiada w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą.

Właścicielem Domoteki jest fundusz Pradera European Retail Parks, który należy do Pradery – wiodącego na rynku specjalistycznym funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3,1 miliarda euro zawiera 54 centra i parki handlowe w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji i Turcji, posiadających ponad 2000 sklepów. (www.pradera.com). Nieruchomością zarządza spółka BNP Paribas Real Estate Poland. Za komercjalizację odpowiada Cushman & Wakefield.