Desiva – polska manufaktura mebli stalowych jakiej nie znałeś

Chociaż meble Desiva tworzone są w przepięknych Górach Świętokrzyskich, dystrybuowane są w całej Polsce, a nawet i Europie. Niepowtarzalne meble ze stali to zawsze innowacja dla Klientów, którzy po ich dotknięciu przekonują się, że nie są zimne – wręcz przeciwnie. stal dostosowuje się do temperatury powietrza, wyglądając przytulnie i designersko w każdym wnętrzu. 20 kolorów i setki możliwości kombinacji sprawiają, że meble Desiva to #musthave każdego wielbiciela designu. Inspirowane neomodernizmem, tworzone ze szczególnym uwzględnieniem każdego detalu i potrzeb kupujących, praktyczne i proste w swojej formie, a jednocześnie multifunkcjonalne.

Za sukcesem marki Desiva stoją dwie kobiety, Aleksandra Wichrowska i Matylda Polak, które uwielbiają odważne i niestandardowe rozwiązania. Meble, które tworzą to połączenie ciekawych kształtów oraz kolorów, co przekłada się na to, że szafki, regały, biurka czy komody nie tylko świetnie wypełniają swoje funkcje, ale również stają się elementem, który nadaje charakteru przestrzeni.

“Sypialnia, gabinet, salon i pokój młodzieżowy to dopiero początek. Już niedługo urządzimy Waszą łazienkę, korytarz, a nawet taras, proponując nowości, nad którymi aktualnie pracujemy. Każdy nasz mebel spełnia określone funkcje. Nie ma tu miejsca na przypadki. Każde nasze działanie, pomysł, projekt, są przemyślane od A do Z. Lubimy konkret, prostą formę, ale też designerskie szaleństwo, na które pozwalamy sobie podczas procesu kreatywnego” – mówią założycielki.

Nasza filozofia

Rozwiązywanie codziennych problemów dotyczących przechowywania i eksponowania przedmiotów to nasze ulubione zajęcie! Każda potrzeba naszego użytkownika zyskuje modernistyczne szaty. Tak definiujemy swój styl – modernizm we współczesnym wydaniu. Hasło ,,forma podąża za funkcją” jest dla nas wciąż aktualne. Do tej filozofii dodajemy naszą miłość do koloru i wiarę, że przebywanie w dobrze zaprojektowanej przestrzeni wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.

Rozwiązania przyjazne dla środowiska

Nasze meble są ekologiczne. Stal to materiał poddający się ponownej obróbce. Znamy go doskonale i w naszych projektach używamy materiałów najwyższej, jakości, tak by meble, które tworzymy, mogły służyć naszym użytkownikom przez wiele lat. Nie kierujemy się chwilowymi trendami – chcemy tworzyć ponadczasowy design.

Usługa szyta na miarę

W Desiva tworzymy meble, o których marzą nasi klienci. Każdy ich pomysł, który zrodził się w wyobraźni, jesteśmy w stanie przekuć w rzeczywistość. Do tej pory zrealizowaliśmy już kilkanaście zamówień “szytych na miarę”, za każdym razem perfekcyjnie odczytując potrzeby zainteresowanego. Efekty były zadziwiające, dlatego zachęcamy wszystkich do działania wyobraźnią i kreowania własnych, wymarzonych mebli. Dla nas niemożliwe nie istnieje – wszystko tworzymy z pasją i pomysłem.

Meble Desiva można zobaczyć w sklepie internetowym marki https://desiva.pl/nowy-sklep/ , a także w social mediach.

Instagram: https://www.instagram.com/desivafurniture/

Facebook: https://www.facebook.com/desivafurniture