Chodźmy na taras

Taras z widokiem na niebo i korony drzew to marzenie. Tym piękniejszy jest, gdy urządzimy go designerskimi meblami. To naprawdę nic trudnego. Holenderska marka Exotan potrafi przewidzieć nie tylko wnętrzarskie trendy, lecz również zmienną europejską pogodę. Jej meble wyglądają świetnie i są odporne na słońce oraz deszcz. Dobra wiadomość: meble Exotan trafiły właśnie do oferty BM Housing. Polscy klienci mogą je już kupić w sklepie internetowym Dutchhouse.pl.

Exotan już od ponad 30 lat znana jest w branży mebli tarasowych i ogrodowych. Jej znakomitej jakości produkty powstają w Azji. Marka ponad wszystko ceni komfort i wygodę użytkowników. Meble mają sprawiać przyjemność i ułatwiać relaks. Muszą także znakomicie wyglądać. Zdobić przestrzeń wokół domu: taras, na który podczas ciepłych miesięcy przenosi się życie domu, ogród, który staje się naszym zielonym azylem.

Holenderska firma ma w swoim portfolio kilka kolekcji do dowolnej outdoorowej przestrzeni. Jej bogata i bardzo zróżnicowana oferta skierowana jest dla każdego — właściciela domu z ogrodem, apartamentu z tarasem i mieszkania z balkonem. W ofercie marki są także meble, które możemy zostawić na zewnątrz przez cały sezon.

Meble Exotan są piękne w swojej prostocie. Nie znajdziemy wśród nich jaskrawych kolorów, czy też ekstrawaganckich form. Znajdziemy za to sprawdzone, ponadczasowe wzory, znakomitą harmonię i proporcje oraz naturalne materiały: egzotyczne drewno teak, bambus, stal, aluminium. Lecz nie tylko. Niektóre kolekcje wykonane są z tworzyw sztucznych: materiału polywood (imitujący drewno, wykonany z plastiku. Jest odporny na warunki zewnętrzne – wodę, temperatury i promieniowanie UV, podlega w 100% recyclingowi), polipropylenu i plecionki imitującej wiklinę, a wykonanej z trwałego i odpornego plastiku.

Outdoorową przestrzeń urządzimy bez trudu z meblami Exotan. Ich teakowe narożniki są bajecznie wygodne. Przeznaczone dla kilku osób (nawet dla pięciu), wciąż są pełne wdzięku i lekkie. Do sof z łatwością dobierzemy stoliki kawowe z teakowym blatem i metalowymi nogami lub z całości wykonane z egzotycznego drewna. Kolekcja sof Sicile praktycznie niczym nie różni się od tych, którymi aranżujemy salony. Uwagę zwraca linia Villa. Na dwóch krańcach siedzisk narożnika producent przewidział zintegrowane z meblem stoliki/pomocniki. Zwolennicy mniej formalnego stylu zachwyceni będą bambusową kolekcją Bamboo. W jej skład wchodzą różnej wielkości sofy, fotele, ławki oraz stoliki i leżaki. Z kolei sofy Lucca spodobają się miłośnikom elegancji vintage.

Na tarasie nie tylko odpoczywamy! Wiosną i latem to pod gołym niebem najbardziej smakują nam posiłki, to tu także najmilej przyjmuje się gości. Dlatego Dutchhouse.pl nie zapomniało o stołach i krzesłach z oferty Exotan. Większy stół ogrodowy z drewna teakowego Stella ma długość aż 220 cm! Jest idealny na garden-party. Można ustawić przy nim krzesła Grace lub ławki: z drewna akacji Lilly, lub Comfort z teaku. Do każdego siedziska firma przewidziała wybór bardzo odpornych na warunki zewnętrzne poduch z materiałów Agora Senda®, Sunbrella®, UV Nanotex®. Wszystkie występują w stonowanych kolorach: taupe, antracytowym, jasnoszarym.

BM Housing