Candy Trio – wielofunkcyjne urządzenie do małej kuchni i domku letniskowego

Aranżacja małej kuchni w bloku lub domku letniskowym to nie lada wyzwanie dla właścicieli, którym zależy, aby stała się ona miejscem funkcjonalnym, estetycznym i nowoczesnym, a także, aby spełniała wszystkie niezbędne funkcje. Z myślą o takich użytkownikach firma Candy wprowadziła na rynek zintegrowane urządzenia 3 w 1 łączące funkcje trzech niezbędnych sprzętów AGD w kuchni: płyty grzejnej, piekarnika i zmywarki. Candy TRIO o szerokości 60 cm to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których liczy się każdy metr wolnej przestrzeni.

Firma Candy od wielu lat wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom użytkowników tworząc sprzęty, które podnoszą jakość życia, są funkcjonalne i ponadczasowe. Dlatego, jako jedyna marka na rynku, w swojej ofercie posiada zintegrowane zestawy do kuchni składające się z płyty grzejnej, piekarnika i zmywarki. Ich innowacyjność polega na połączeniu w jedno trzech najpotrzebniejszych i najczęściej używanych urządzeń w kuchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu producent rozwiązuje problem wielu osób, które, mając małą kuchnię, chciałby umieścić w niej niezbędne urządzenia AGD.

Candy Trio – urządzenie 3w1 idealne do małej kuchni

Aranżując kuchnię zależy nam, aby była ona funkcjonalna i profesjonalnie wyposażona. Bardzo istotną rolę pełnią w niej sprzęty AGD, dzięki którym możemy przyrządzić ulubione potrawy czy utrzymać czystość. Urządzając małą kuchnię warto korzystać z dostępnych na rynku innowacyjnych rozwiązań doskonale spełniających swoje wszystkie funkcje i ułatwiających codzienne życie. Urządzenia Candy Trio to idealny wybór do takich pomieszczeń. Poznaj ich funkcje!

Płyta ceramiczna lub gazowa

Sprzęt Candy Trio występuje w dwóch wersjach, z płytą ceramiczną lub gazową. Dzięki takiemu rozwiązaniu może być zamontowany zarówno w mieszkaniach, w których występuje instalacja gazowa, jak i w kuchniach z dostępną instalacją elektryczną. Płyta wyposażona jest w cztery pola grzejne lub palniki, zatem bez problemu można przygotować na niej kilkudaniowy obiad. Ponadto urządzenia z płytą gazową posiadają zapalarkę w pokrętłach oraz specjalne zabezpieczenia, np. w przypadku zalania płomienia dopływ gazu zostaje odcięty.

Piekarnik

Mięso soczyste w środku i chrupkie na zewnątrz – brzmi jak potrawa z drogiej restauracji? Niekoniecznie! Takie danie przyrządzisz w swoim domu. Piekarniki kuchenek wolnostojących TRIO wyposażone zostały w 1 lub 2 ruszty (zależnie od modelu). Są one idealne do pieczenia kaczki, kurczaka lub indyka. Praktyczną i bardzo wygodną funkcją, w którą został wyposażony piekarnik jest termoobieg. Dzięki dwóm grzałkom, górnej i dolnej oraz wentylatorowi, ciepło rozprowadzane jest równomiernie w całej komorze piekarnika. Wybierając tę funkcję przygotowane ciasta będą idealnie upieczone w środku i nie przypalone na spodzie. Plusem piekarników jest także bardzo szybkie nagrzewanie. Wbudowany w TRIO piekarnik ma pojemność 39 litrów.

Zmywarka

Zmywarka wchodząca w skład TRIO została zaprojektowana tak, aby zmieściło się w niej nawet 6 kompletów naczyń w jednym załadunku. To idealne rozwiązanie szczególnie dla singli i par, które dziennie nie zużywają dużej ilości naczyń. Posiada ona 5 programów. Perfekcyjnie i higieniczne mycie zapewni program Higiena 75°C. Ta funkcja szczególnie przyda się do bardzo zabrudzonych naczyń. Dzięki wysokiej temperaturze zwalczone zostaną także szkodliwe drobnoustroje. Zmywarka została również wyposażona w krótki program mycia, podczas którego zmywanie i suszenie odbywa się w zaledwie 32 minuty. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się, kiedy w urządzeniu umieszczone zostaną lekko zabrudzone naczynia. Zmywarka zużywa jedynie 9 litrów wody do umycia wszystkich naczyń w jednym cyklu.

Candy Trio – idealne urządzenie do domku letniskowego

Piękna pogoda latem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jest to pora, która sprawia, że przenosimy się z mieszkań do swoich domków letniskowych, aby odpocząć, zrelaksować się i spotkać z przyjaciółmi. Urządzając domek, należy rozplanować go tak, aby znalazły się w nim wszystkie niezbędne sprzęty, które pozwolą nam funkcjonować w komfortowych warunkach. Candy Trio to doskonałe wielofunkcyjne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w domkach letniskowych. Dzięki połączeniu trzech sprzętów AGD w jeden zagospodarujemy lepiej przestrzeń w domku i zyskamy niezbędne urządzenia potrzebne do przygotowania posiłków, a także zaoszczędzimy czas na zmywanie. Warto dodać, że Candy Trio po zakończonym sezonie wakacyjnym można bez problemu zabrać ze sobą i przechować go np. w garażu.

Candy Trio dostępne jest w sprzedaży w sklepach RTV EURO AGD.

O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji
i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.

Translate »