Bona Faro. Zrób dobry uczynek razem z marką Laveo

Marka Laveo, polski producent zlewozmywaków i armatury sanitarnej, powołała do życia własny, nowoczesny park maszynowy w fabryce granitów w Buku koło Poznania. Zastosowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że możliwości tworzenia nowych produktów stały się niemal nieograniczone. W związku z tym, iż jest do bardzo podniosły okres w historii, marka Laveo postanowiła uczcić to poprzez organizację akcji charytatywnej dla potrzebujących. Decydując się na akcję BonaFaro[1], nie tylko urządzimy naszą kuchnię, wykorzystując produkty najwyższej klasy, ale także wspomożemy kampanię społeczną „Rodzina Jest Dla Dzieci”.

Pomóc najmłodszym

W ramach organizowanej akcji marka Laveo przygotowała aż 200 granitowych zlewozmywaków, ze sprzedaży których 100% dochodów zostanie przeznaczonych dla dzieci z domów dziecka, rodzin zastępczych i rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Do akcji wybrano dwie serie zlewozmywaków – BonaFaro oraz Granada, które zostały zaprojektowane przez Marię Kubiak, Product Managera Laveo. Obie kolekcje objęte są 10-letnią gwarancją i serwisem dojazdowym. Wśród najważniejszych cech zlewozmywaków granitowych należy wymienić chociażby odporność na szok termiczny, zarysowania, czy zabrudzenia. W komplecie każdego zlewozmywaka jest syfon Space Saver sprzyjający organizacji koszy do segregacji śmieci pod zlewem oraz zależnie od modelu korek automatyczny albo pneumatyczny, ułatwiający spust wody z komory. Modele przeznaczone do akcji dostępne są w naturalnych kolorach bieli, czerni i szarościach, czyli tonacjach, które idealnie będą współgrały z większością obecnie projektowanych kuchni.  Każda osoba, która weźmie udział w akcji, poza samym produktem, otrzyma specjalny certyfikat, będący dowodem, że dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na opisany cel.

Mamy nadzieję, że tak szczytny cel akcji spotka się z dużym zainteresowaniem. Szczególnie, że czas uruchomienia linii produkcyjnej w nowej fabryce oraz akcja BonaFaro zbiegają się ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Ten okres zawsze sprzyja refleksji, o którą na co dzień tak trudno w zabieganym świecie. Mamy nadzieję, że osoby poszukujące zlewozmywaków granitowych wezmą pod uwagę akcję BonaFaro. Urządzając swoje nowe kuchnie, będą mogły otworzyć się na potrzeby dzieci z domu dziecka i rodzin zastępczych i wesprzeć je w okazywaniu serca swoim podopiecznym, którzy być może nigdy tego nie doświadczyli.

mówi Anna Kowalska, Kierownik Działu Marketingu Laveo

W podobnym tonie wypowiada się Maria Kubiak:

Jako matka jestem bardzo szczęśliwa, że to zlewozmywaki mojego projektu zostały wybrane do akcji BonaFaro. Wierzę, że dobro wraca, dlatego jestem przekonana, że kuchnie urządzone z wykorzystaniem produktów opatrzonych certyfikatami tej akcji będą szczególne. W końcu kuchnia to serce każdego domu i to właśnie w niej codziennie spotykamy się z najbliższymi.

mówi Maria Kubiak, Product Manager Laveo

Akcja rozpocznie się 1 grudnia 2019 roku i będzie trwała do 29 lutego 2020 roku. Produkty akcji BonaFaro będą dostępne w wybranych punktach sprzedaży współpracujących z marką. Będzie to już kolejna akcja charytatywna, w którą angażuje się marka Laveo. Pod koniec lipca br. była zaangażowana w projekt WorkCamp, podczas którego wspierała remont łódzkiej placówki Wsparcia Dzieci i Rodzin. Warto bowiem pamiętać, że czynione dobro zawsze wraca do nas w dwójnasób.
Więcej informacji na temat akcji BonaFaro na www.laveo.pl/bonafaro
Więcej informacji na temat kampanii RODZINA JEST DLA DZIECI na www.rodzinajestdladzieci.pl
[1] Bona faro, z jęz. esperanto dobry uczynek