Biurko idealne. Oto 10 propozycji, nie tylko dla uczniów

TOP 10 modeli biurek od marki VOX.


Odpowiednio dobrane biurko jest kluczowym elementem, wpływającym na naszą efektywność, komfort i przyjemność z wykonywanych zadań. Wybór dopasowanego modelu jest niezwykle istotny, dlatego przedstawiamy 10 biurek  do różnych przestrzeni, wyselekcjonowanych przez stylistów marki VOX.

  • Biurko Stige

Dobra organizacja w pokoju ucznia jest bardzo ważna. W pomieszczeniu pełnym książek, przyborów szkolnych oraz zabawek zadba biurko Stige. Na umiejscowionych po jego bokach drabinkach można zawiesić kolorowe skrzynki oraz organizery, które ułatwią utrzymanie porządku. W ten sposób cała powierzchnia blatu pozostanie wolna i posłuży aktualnym potrzebom.


Biurko Stige. VOX

  • Young Users Transformers

Young Users Transformers to innowacyjne biurko na kółkach, z mobilnymi kontenerkami, szufladami i półką. Ich rozstaw można zmieniać, co pozwala ustawić mebel w jednej trzech pozycji, w zależności od aktualnych potrzeb. Dzięki kółkom, dziecko z łatwością przesunie mebel po podłodze czy wykładzinie. W ten sposób może samodzielnie zarządzać swoją przestrzenią do nauki. Do biurka Young Users Transformers można dokupić wymienne fronty – kolorowe, wzorzyste, drewniane, które z czasem pozwolą na zmianę wyglądu mebla. Mebel ten można wykorzystać w pokoju rodzeństwa – zapewni wygodne miejsce do nauki dwójce dzieci.

Biurko Young Users Transformers. VOX

  • Biurko Concept

Biurko Concept wyróżnia się oryginalnym wyglądem i trwałością, którą zapewniają solidne materiały – między innymi drewniane nogi. Przestronny blat oferuje dużo miejsca na naukę, a funkcjonalne szuflady pomogą w zachowaniu perfekcyjnego porządku wśród najczęściej używanych przedmiotów. Nie tylko biurko, ale wszystkie meble z kolekcji Concept pomieszczą skarby naszego nastolatka.


Biurko Concept. VOX

  • Biurko 4 YOU

Ten model sprawdzi się zarówno w pokoju ucznia, jak i w domowym biurze. Sprytne połączenie blatu i przybornika umożliwia wygodną pracę przy równoczesnym zachowaniu porządku. Z lewej strony biurka 4 You znajduje się skrzynka na segregatory z dwoma przegrodami, przykryta wiekiem w kolorze dębu.


Biurko 4 You. VOX

  • Biurko Simple

Dobrze mieć wszystkie najważniejsze przedmioty pod ręką. Dlatego biurko Simple posiada wnękę z listwą funkcyjną. W listwie można uporządkować rzeczy trzymane na blacie, takie jak telefon czy długopisy. Z kolei wnęka ukryje kable oraz zasilacze, aby nie przeszkadzały w pracy lub nauce.

Biurko Simple. VOX

  • Biurko Creative

Odpowiednio urządzona przestrzeń sprzyja kreatywnym pomysłom i efektywnej pracy. Warto mieć w niej biurko, którego wygląd samodzielnie skonfigurowaliśmy. Wybierając biurko Creative, możemy zdecydować o kolorze korpusu i frontów, a także wybrać rodzaj nóg i uchwytów, a wszystko to w intuicyjnym konfiguratorze dostępnym na stronie marki VOX.

Biurko Creative. VOX


Biurko Creative. VOX

  • Biurko Spot

Oto Spot Young z drewnianym relingiem do zawieszenia dekoracji i organizerów. Posiada blat o regulowanej wysokości, zamykane wnęki i otwór na przełożenie kabli, aby nie plątały się pod ręką i nie przeszkadzały w pracy. Może też z powodzeniem służyć jako miejsce do nauki dla rodzeństwa.


Biurko Spot. VOX

  • Biurko Nature

Biurko Nature wyróżnia kompaktowy rozmiar i uniwersalna stylistyka, dzięki czemu można je wstawić zarówno do sypialni, jak i salonu – gdziekolwiek zapragniemy zorganizować kącik biurowy. Zaokrąglone krawędzie biurka zapewniają komfortowe oparcie dla rąk. Nogi, uchwyty szuflad oraz przednie, poziome krawędzie zostały wykonane z litego drewna dębowego.


Biurko Nature. VOX

  • Biurko Isla

Biurko z regulacją wysokości to prawdziwy game changer w pracy biurowej. Dzięki możliwości dopasowania poziomu blatu roboczego, możemy wygodnie pracować zarówno na siedząco, jak i stojąco. To pomoże nam efektywnie wykonywać swoje obowiązki, bez obaw o zdrowie kręgosłupa. Studenci czy licealiści na pewno docenią jego walory. Dotykowy interfejs pozwala na zapamiętanie 4 różnych wysokości blatu. Dzięki temu z jednego biurka może korzystać wielu domowników.


Biurko z regulacją wysokości Isla. VOX

  • Biurko Worknest

Biurko może być wyjątkowe. Worknest z drewnianym parawanem to zestaw, który pomaga stworzyć wyjątkową przestrzeń do pracy, wydzielając ją i dopasowując do indywidualnych upodobań. Dokupując do niego dodatkowe akcesoria, możemy udekorować je wszystkim tym, co nas inspiruje lub tym, co musimy mieć pod ręką w czasie pracy.

Te oraz inne biurka z oferty marki VOX znajdziemy w salonach VOX oraz na stronie vox.pl.