BETON I POŁYSK W NIEOCZYWISTYM ZESTAWIENIU KOLEKCJI SHINE CONCERETE

Najnowsza kolekcja łazienkowa marki Tubądzin łączy w sobie pozornie sprzeczne zestawienie kolorów i faktur, pozwalając uzyskać w łazience niebanalne kontrasty i łącząc surową nowoczesność z przepychem.

Kolekcja Shine Concrete to najnowsza propozycja ceramiki łazienkowej, w rozmiarze 30 x 60 cm. Już sama nazwa wskazuje na niezwykłość tej propozycji. Jeśli dodać do tego geometryczne wzory i kontrastowe barwy, otrzymamy kolekcję, którą trudno przegapić.

Motywem przewodnim Shine Concrete jest nawiązanie do struktury betonu, jednak nie w zimnym, szarym ujęciu, a w ciepłych, beżowych barwach. W odróżnieniu od industrialnej płyty, Shine Concrete to beton w wydaniu de luxe. Błyszczące płytki ścienne, w klasycznym, bardzo eleganckim odcieniu pozwolą stworzyć łazienkę, którą można ozdobić de facto dowolnymi dodatkami – w zależności od charakteru, który pragniemy nadać pomieszczeniu. 
Podstawowe płytki ścienne: Shine Concerte (103,94 zł za m2) oraz Shine Concrete STR (114,88 zł za m2), o wymiarach 30 x 60 cm i grubości 10 mm różnią się tym, że te ostatnie ozdobione są geometrycznym motywem pasków układających się nierównomiernie, niczym fale na wodzie, co dodaje płytkom więcej przepychu.


Pytka ścienna Shine Concrete STR

Płytka dekoracyjna Shine Concrete Dark
Tym, co wyróżnia tę kolekcję są płytki dekoracyjne, których już niewielka ilość może ozdobić ścianę, zastępując wszelkie dodatki. Dekory Shine Concrete dark oraz Shine Concrete light, o wymiarach 60 x 30 cm i cenie 64,94 zł za sztukę, to dwa kolorystyczne warianty tego samego motywu. W wersji ciemniejszej – falujące pasy w tonacji ciepłej platyny, układają się – niczym w modnych motywach nawiązujących do dzikich zwierząt – na tle czekoladowego tła. Ten sam dekor w wersji jasnej przypomina z kolei dyskretne liście egzotycznej rośliny.


Kolekcji towarzyszą także dwie płytki podłogowe. Każda z nich, w zależności od tego który wariant kolorystyczny wybierzemy, może stanowić harmonijne dopełnienie kolekcji: jasno beżowa połyskująca Shine Concrete o wymiarach 45 x 45 cm i grubości 8,5 mm (103,94 zł za m2) oraz grafitowa All in white / grey o wykończeniu lappato i rozmiarach 60 x 60 cm (124,85 za m2) i grubości 11 mm. Stanowią one delikatną, subtelną bazę, na tle której w pełni mogą zaistnieć geometryczne wzory płytek dekoracyjnych. Całości dopełniają listwy (24,97 zł za sztukę): Shine Concrete dark, oraz błyszcząca Steel Cognac, w kolorze metalicznej stali, która doda pomieszczeniu blasku i elegancji.


Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120×240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 50 krajów.Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.
Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.