Bejot oficjalnym partnerem Vallue Based Selling!

Współczesny rynek pracy zmienia się dynamicznie, a pozyskanie specjalistów jest coraz większym wyzwaniem. To, co zachęca do podjęcia współpracy z firmą, to kreatywnie urządzone biuro – odpowiadające na potrzeby współczesnego pracownika. Bejot – partner konferencji Vallue Based Selling pokaże jak tego dokonać.


Optymalnie zaprojektowana przestrzeń pracy jest kluczem do sukcesu. Biuro, które dostosowuje się do dynamiki i rodzaju wykonywanych zadań, buduje zaangażowanie pracowników oraz zwiększa ich wydajność. Bejot podczas konferencji Vallue Based Salling przedstawi swoje autorskie rozwiązania, które łączą nowoczesne technologie oraz wiedzę o człowieku. Dzięki nim możliwe jest zaprojektowanie biura lub poszczególnych stref w jego przestrzeni, które dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych pracowników. Podczas konferencji Vallue Based Selling dowiemy się czym jest biophilic design oraz jaki wpływ na jakość pracy ma odpowiednia akustyka. Innowacyjne rozwiązania fabryki Bejot będzie można również zobaczyć w specjalnie zaprojektowanych strefach.

Dwudniowa konferencja Vallue Based Selling odbędzie się w Małej Warszawie, przy ul. Otwockiej 4. Udział w wydarzeniu jest płatny i skierowany do przedsiębiorców oraz wszystkich osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu strategii sprzedaży oraz chcących poznać wartości rozwiązań biurowych.

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie