Bambusowe dodatki do Twojego domu

Dekoracje i stylowe dodatki wykonane z bambusa zdobywają coraz większą popularność w aranżacji wnętrz. Ten materiał jest trwały, łatwo dostępny i co najważniejsze – ekologiczny. Sklep Action, najszybciej rozwijająca się sieć dyskontów niespożywczych w Europie, oferuje swoim klientom szeroki wybór przydatnych produktów wykonanych z bambusa z certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council). Firma postawiła sobie za cel, aby do 2024 r. oferować 100% produktów z drewna i papieru pochodzących ze zrównoważonych źródeł. Będzie to możliwe dzięki stosowaniu zarówno materiałów z certyfikatem FSC®, jak i PEFC. Warto dodać, że już teraz poziom ten wynosi 92%.

Niezbędne produkty w kuchni

Produkty wykonane z bambusa są nie tylko ekologiczne, ale i odporne na uszkodzenia. Bambusowy talerz do serwowania będzie praktycznym dodatkiem, który sprawdzi się w codziennym życiu, a także podczas rodzinnych imprez. Z kolei deska do krojenia została wykonana z palonego bambusa, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko. Można ją również używać jako podstawkę do świec. Dodatkowy haczyk umożliwia powieszenie jej na ścianie.

Na naszych stołach, nie tylko tych w kuchni, możemy również wykorzystać przydatne podstawki Absolu Chic. Są dostępne w różnych kształtach i prezentują się niezwykle stylowo. Obok zlewu dobrze postawić też bambusowy dozownik do mydła, aby sprawić, że kuchnia będzie wyglądać niebanalnie i oryginalnie.

Organizacja i design w jednym

Uporządkowanie przestrzeni będzie możliwe dzięki praktycznym organizerom, które pozwolą na schowanie zalegających na stole czy biurku przedmiotów. Kluczem do utrzymania porządku i pozostania mistrzem organizacji jest wykorzystanie produktów z Action.  Wśród nich znajduje się przydatny organizer do przechowywania drobnych artykułów papierniczych i biurowych. Dzięki niemu swoje miejsce znajdą długopisy, których zawsze szukamy, kartki z najważniejszymi informacjami, czy też notes i ładowarka do telefonu.

Aby dowiedzieć się więcej o produktach Action, cenach, a także znaleźć najbliższy sklep, należy odwiedzić stronę internetową: https://www.action.com/pl-pl/

***

O Action

Action jest najszybciej rozwijającą się siecią dyskontów niespożywczych w Europie, oferującą stale zmieniającą się gamę około 6000 produktów w ponad 2250 sklepach dla ponad 15 milionów klientów tygodniowo. Dodatkowo, każdego tygodnia 6,5 miliona klientów odwiedza stronę internetową Action.com. Firma zatrudnia 80 000 osób w 11 krajach – ponad 136 różnych narodowości. Oprócz stale zmieniającego się asortymentu w najniższych cenach, marka nieustannie ulepsza swoje produkty pod względem jakości i zrównoważonego rozwoju. Obietnica Action: niskie ceny, wielki uśmiech.