Akcesoria z serii Starck T

Po ponad 25 latach Philippe Starck projektuje nowe akcesoria dla firmy Duravit

Duravit i Philippe Starck przedstawiają nową linię akcesoriów „Starck T”, która łączy rygor funkcjonalny z formami organicznymi.

W 1994 roku Philippe Starck połączył siły z Duravitem aby zaprezentować serię Starck 1, kamień milowy w historii łazienek. Zaowocowało to serią kompletnych zestawów łazienkowych, a teraz, po raz pierwszy od 25 lat, została stworzona nowa linia akcesoriów.
Płynne przejście z okrągłej podstawy do geometrycznego kształtu „T” jest definiującym elementem projektu serii i przypomina rozgałęziony kształt drzewa. Ten element konstrukcyjny znajduje się w każdym egzemplarzu nowego asortymentu i stanowi powtarzalny, ikoniczny podpis. Dopracowana konfiguracja poszczególnych akcesoriów zapewnia elegancki wygląd do tego cały system mocowań został ukryty. Od uchwytu na rolkę papieru toaletowego, przez wieszak na ręcznik aż do mydelniczki – wszystkie 16 elementów z nowej serii dostępne jest zarówno w wersji chromowanej, jak i w modnym kolorze Czarny Mat. Atrakcją wizualną „Starck T” jest podobny do kolby dozownik mydła z matowego szkła, który łatwo się uzupełnia. Wysoka jakość materiału i wykonania gwarantuje trwałość. Starck T harmonizuje ze wszystkimi produktami Duravit pod względem wzornictwa i materiału, doskonale uzupełniając nowoczesne meble łazienkowe.

Przegląd akcesoriów Starck T:
Haczyk na ręcznik
Podwójny haczyk na ręcznik
Szklaka
Mydelniczka
Dozownik na mydło
Uchwyt na papier
Uchwyt na papier z pokrywą
Podwójny uchwyt na papier
Uchwyt na zapas papieru
Wieszak na ręcznik
Wieszak na ręcznik kąpielowy, 600 mm
Wieszak na ręcznik kąpielowy, 800 mm
Okrągły wieszak na ręcznik
Półka na ręczniki
Szczotka wc wisząca
Szczotka wc stojąca