Akcesoria łazienkowe Mokko: modne, ekologiczne 
i produkowane w Polsce

Akcesoria Deante Mokko to wyjątkowa biżuteria dla wnętrza. Podkreślają styl, nadają aranżacji spójność i niepowtarzalny wyraz. Satynowoczarne dodatki MOKKO NERO dodają łazience charakteru i efektownie harmonizują z czarną armaturą i innymi modnymi elementami. Świetnie odnajdują się w pomieszczeniach urządzonych w stylu loftowym.

Akcesoria Mokko – stal i rozwiązania pro-eco

Projektowaniu kolekcji Mokko towarzyszyła nie tylko myśl o designie, ale też o przyszłości naszej planety. Do produkcji wykorzystano więc stal, która jest materiałem długowiecznym, a wykonane z niej dodatki mogą służyć latami. Opakowania akcesoriów są ekologiczne – wykonane z materiałów pochodzących ze źródeł odnawialnych i w całości nadające się do recyklingu, co jest potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. To jeden ze sposobów realizacji filozofii no waste w Deante.

Ponadczasowy design

Z myślą o wieloletnim użytkowaniu akcesoria Mokko zostały zaprojektowane tak, żeby ich kształt był ponadczasowy. Dziś są elementami łazienki w stylu loft lub minimalistycznej, a za jakiś czas równie pięknie wkomponują się w nową aranżację. To kolekcja o prostych kształtach – można powiedzieć: klasyka na lata – ale z charakterem i niespodziewaną asymetrią, która przykuwa wzrok. Takie przedmioty się nie zestarzeją, będą cieszyć oko pomimo upływu czasu.

Projekt: Katarzyna Łogwinienko i Michał Łój.

W kolekcji znajdziemy relingi do wieszania ręczników (30 i 60 cm), uchwyty na papier toaletowy (prosty i z praktyczną półką), haczyki na ręcznik lub szlafrok (pojedynczy i podwójny), mydelniczkę ścienną, półkę ścienną oraz dwie półki do zawieszenia na szybie kabiny prysznicowej.

Akcesoria Mokko są projektowane i produkowane w Polsce.

Półka na kabinę Mokko Nero – typ A

ADM N52K

Wieszana na krawędzi kabiny, ma silikonowe listwy i odbojniki w miejscach styku ze szkłem. Nakładana, nie wymaga montażu.

Cena: 299 zł

Haczyk Mokko Nero

pojedynczy ADM N111

podwójny ADM N121

Cena: 30 i 45 zł

Półka ścienna Mokko Nero

ADM N511

Cena: 80 zł

Nox Studio Łódź

Uchwyt na papier toaletowy z półką Mokko Nero

ADM N221

Cena: 80 zł

Nox Studio Łódź

Uchwyt na papier toaletowy Mokko Nero

ADM N211

Cena: 45 zł

Mydelniczka ścienna Mokko Nero

ADM N411

Cena: 60 zł

Wieszak ścienny na ręcznik Mokko Nero

30 cm – ADM N611

60 cm – ADM N621

Cena: 60 i 70 zł

Nox Studio Łódź

Półka na kabinę Mokko Nero – typ B

ADM N53K

Wieszana na krawędzi kabiny, ma silikonowe listwy i odbojniki w miejscach styku ze szkłem. Nakładana, nie wymaga montażu.

Cena: 299 zł