Agata wkracza z nową kampanią reklamową. Ambasadorki w roli projektantek w najnowszym spocie reklamowym

Urządzanie wnętrza, szczególnie wtedy, gdy nasz metraż nie jest zbyt duży, to nie lada wyzwanie. Agata po raz kolejny wchodzi na salony z dynamiczną kampanią. Lubiany duet Gosi i Ewy, znany już z wielu poprzednich spotów reklamowych, tym razem wciela się w projektantki urządzające przestrzeń młodym ludziom.

Agata podpowiada jak urządzić swoje pierwsze mieszkanie i nie tylko. Sieć sklepów oferuje atrakcyjne promocje oraz bogatą ofertę produktów od mebli po drobiazgi, tekstylia i lampy oraz meble dziecięce.

Pozory mylą nawet najlepszych

W najnowszym spocie reklamowym poznajemy Marcina Miodka, który wraz z Małgosią Sochą i Ewą Kasprzyk wciela się w projektanta wnętrz. Proponują młodej parze praktyczne połączenie salonu oraz pokoju dziecięcego. Młodzi mają dość osobliwy gotycki styl i zaskakują Gosię, która przekonuje się, że pozory mogą nieźle zmylić! Ta zabawna historia pokazuje, że w Agacie każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na preferowaną stylistykę.

Praca projektanta wymaga niezwykłego wyczucia, smaku i “wejścia w buty” klienta, co przedstawia nasz nowy spot reklamowy. W sklepach Agata każdy znajdzie coś dla siebie. Mroczne dodatki, pastelowe dekoracje lub loftowe, nowoczesne sofy. Nasza oferta jest różnorodna. Bez względu na budżet można zaplanować praktyczne i piękne aranżacje do swojego mieszkania.

Krzysztof Wadas, dyrektor ds. marketingu, Agata S.A.

Sklepy Agata urządzą w Twoim mieszkaniu błyskawiczną metamorfozę

Agata wychodzi naprzeciw nie tylko młodym. Atrakcyjne promocje czekają na wszystkich, którzy chcą odświeżyć swoje wnętrze. Do 16 września 2023 r. w Agacie możesz skorzystać z całkowicie darmowych do 30 rat 0% albo otrzymać 50 zł rabatu za każde wydane 500 zł.
Nowa kreacja marki Agata obejmuje spoty telewizyjne i radiowe, a także dedykowane kreacje video do internetu, displaye oraz materiały POS. Za kreację odpowiada agencja PZL, za realizację dom produkcyjny Film Republic, a zakupu czasu reklamowego w telewizji nadal dokonuje w imieniu marki dom mediowy Spark Foundry.

O Agata S.A.:
Agata S.A. to polska sieć wielkopowierzchniowych sklepów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 32 wielkopowierzchniowe sklepy zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.