Produkty SANPLAST S.A. powalczą w finale konkursu Dobry Wzór

Instytut Wzornictwa Przemysłowego po raz 28 wyłoni laureatów prestiżowym konkursie „Dobry Wzór”. W tym roku, do grona finalistów konkursu, po raz kolejny zakwalifikowały się produkty SANPLAST S.A:  wanna owalna Fuerta Mineral oraz Kabina Walk-In P/FreeII-cy-W22. Zwycięzców poznamy już wkrótce.

SANPLAST SA znany jest z tego, że od lat udoskonala swoje wyroby, kierując się nadrzędną dewizą: zapewnienia „Czystej przyjemności kąpieli” swoim Klientom. 

„Każdego dnia sztab ludzi pracuje nad udoskonalaniem produktów SANPLAST SA. Mam tu na myśli wszystkich, którzy są odpowiedzialni od idei czy projektu, po konstrukcje czy wreszcie wytworzenie produktu i jego testy. Ich codzienna, ciężka praca owocuje nagrodami w prestiżowych konkursach. Opinie ekspertów z dziedziny wzornictwa czy designu są dla nas bardzo ważne”. – komentuje Małgorzata Hulisz- Kierownik Marketingu SANPLAST SA.

Od wielu lat produkty SANPLAST biorą udział w różnego rodzaju konkursach. „Dlatego też bardzo cieszymy się, że i w tym roku produkty SANPLAST S.A.: wanna Fuerta Mineral oraz kabina Walk-In serii Free Line II zostały zauważone i powalczą o najwyższe laury w konkursie Dobry Wzór. Takie nominacje są dla nas olejem napędowym do dalszych działań. Wiemy również, że tory, które obraliśmy są właściwe i obiecujemy, że nie zwolnimy tempa.”- dodaje Małgorzata Hulisz.

Dlaczego Fuerta Mineral i kabina Free Line II?

„Produkty zgłoszone przez nas w tym roku do konkursu Dobry Wzór to nasze „perełki”. Cechuje je pietyzm wykonania oraz najwyższa jakość. Jestem przekonana, że ich estetyka i funkcjonalność, to klucz do sukcesu! Laureatów konkursu poznamy na początku listopada.” – podkreśla Małgorzata Hulisz.

Więcej informacji na temat produktów SANPLAST znajdziesz na stronie: www.sanplast.pl