Wyjątkowe dni w roku

Niektóre dni w roku są dla nas szczególnie ważne. Przypominają nam o uczuciu miłości i wdzięczności, które powinniśmy częściej wyrażać względem naszych najbliższych osób. Każda okazja do sprawienia radości naszym pociechom jest równie potrzebna i daje obopólną radość. Takie dni właśnie się zbliżają: to oczywiście Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Kiedy trudno nam wyrazić słowami swoje uczucia i zależy nam na uszczęśliwieniu najbliższych, popularnym rozwiązaniem zawsze było podarowanie okazjonalnego upominku.

Maj i czerwiec to miesiące, w których wypadają wyjątkowe dni, a dokładnie Dzień Matki, Dzień Dziecka i finalnie Dzień Ojca. Zwykle tuż przed świętem najbliższej nam osoby borykamy się z problemem wyboru odpowiedniego upominku, który sprawi im radość i wywoła uśmiech, ale nie tylko. Dobrze byłoby, gdyby był to przedmiot, który będzie im o nas przypominał każdego dnia i będą zadowoleni z jego użytkowania. Jeśli zaskoczymy ich dodatkowo świetnym designem, to do pełni szczęścia już nic nie będzie brakowało! Showroom Good Inside przygotował propozycje upominków, które w pełni powinny ucieszyć naszych najbliższych.

Na Dzień dziecka:
Lampka ścienna LIS
Dzieci uwielbiają kolorowe rzeczy. Upominkiem, który spodoba się dziewczynkom, jak i chłopcom może być lampka ścienna LIS marki UNKY. Motyw zwierzątka na ścianie będzie dodatkową dekoracją pokoju.
Cena: 250 zł.

 https://good-inside.com/sklep/lis/

Talerz z nadrukiem
Jeśli chcemy urozmaicić codzienny rytuał spożywania posiłków, podarujmy dziecku talerz z wesołą ośmiorniczką z kolekcji Podwodny Świat. Jest to porcelana dedykowana dzieciom, która wprowadza je w kolorowe życie mórz i oceanów.
Cena: 32 zł.
 https://good-inside.com/sklep/talerz-wesola-osmiorniczka/

Plakat na ścianę
Aby sprawić radość naszym dzieciom, można podarować im autorską grafikę drukowaną na papierze wysokiej jakości, do powieszenia na ścianę. Wielość obrazków zachwyca wzorami i kolorami, dzięki czemu możemy wybrać ten odpowiedni do wystroju pokoju dziecka. Przykładowa propozycja to „Królik I Balony” i „I love dogs”.
Cena: 59 zł.
https://good-inside.com/sklep/krolik-i-balony/

Na Dzień Matki:

Filiżanka „Dla Mamy”
Wykonana z wysokiej jakości porcelany (Bone China) filiżanka „Dla Mamy” dedykowana jest specjalnie naszym kochanych mamom w dniu ich święta i nie tylko. Fikuśne ucho w kształcie litery M (ok. 2 cm szerokości w najszerszym punkcie) oraz dalsza część napisu jest ręcznie malowana prawdziwym 12% złotem. Posiada pojemność około 200 ml.
Cena: 79 zł.
 https://good-inside.com/sklep/filizanka-dla-mamy/

Kubki ze skrzydełkami
Skrzydlate kubeczki sfrunęły z nieba, by nieść rozkosz, wypełniając się poranną kawą lub ciepłą herbatą. Oryginalne i eleganckie, występują w wersji czysto białej lub muśniętej złotem. Rzeźbione uszka-skrzydełka bardzo dobrze leżą w dłoni. Kubki zostały wykonane z wysokiej jakości porcelany Bone China ozdobionej 12% złotem z efektem postarzenia.
Cena: 69 zł
https://good-inside.com/sklep/kubek-ze-skrzydelkami/

Porcelanowe Dmuchawce
Kolor rządzi w „Dmuchawcach” polskiej marki Zulana. Dzięki niej wszędzie tam, gdzie będziemy podawać swoje posiłki, zapanuje radość i pozytywna energia! W skład zestawu Dmuchawce wchodzi: kubek Dmuchawce o poj. 0,35 l, wys. 10 cm, talerz Dmuchawce o śr. 21 cm i 28cm, miseczka Dmuchawce o śr. 16 cm. Zestawione ze sobą mogą służyć jako serwis obiadowy, zestaw śniadaniowy czy deserowy. Dmuchawce to mocna dawka energii na cały dzień!
Cena: 126 zł
 https://good-inside.com/sklep/porcelanowy-zestaw-dmuchawce/

Wazon jak z papieru
Mamy już przygotowany bukiet, a prezentu nadal brak? Podarujmy więc „Wazon na kwiaty III”! Materiał, z którego został wykonany, wywołuje wrażenie, jakby ten był zrobiony z kartki papieru zanurzonej w złocie (efekt postarzonego złota) niczym w tuszu, co dodaje fikuśnej formie okazałości i elegancji. Nieregularne kształty wazonu sprawiają, że jest on niepowtarzalny i może funkcjonować jako mała forma rzeźbiarska, która ozdobi każde nowoczesne wnętrze. Cena: 179 zł
https://good-inside.com/sklep/wazon-na-kwiaty-iii/

Na Dzień Ojca:

Stojak na wino
Tata jest miłośnikiem dobrego wina i dobrego designu? To na pewno doceni WINIO – minimalistyczny stojak na butelki. W jego prostej i regularnej konstrukcji ukryto wiele niuansów – wystarczy go obrócić pod dowolnym kątem, a ukaże nam zupełnie inne formy i kształty.
Cena: 259 zł
 https://good-inside.com/sklep/winio-2/

Zegar do biura
W biurze brakuje stylowego zegara na ścianie? Finezyjny, niebanalny zegar wiszący wykonany został ze sklejki z drewna egzotycznego Ceiba. Zegar ścienny Madrit posiada mechanizm płynący, co oznacza, że wskazówki poruszają się płynnie, a nie skokowo. Jest wyjątkowo trwały i precyzyjny, o podwyższonym standardzie. Bezgłośna praca mechanizmu odróżnia go od wielu standardowych mechanizmów płynących. Stanowi wyjątkową i klimatyczną ozdobę każdego wnętrza.
Cena: 39 zł
https://good-inside.com/sklep/zegar-scienny-madrit-ciemny-braz/

Plakaty od Bury Lis
Jeśli tata lubi podróżować, można sprawić mu prezent w postaci grafiki przedstawiającej „Jezioro”. Plakat drukowany jest ekologicznymi tuszami, na wysokiej jakości satynowanym papierze o grubości 220 g/m2. Jego wymiar to 30×40 cm.
Cena: 39 zł.
https://good-inside.com/sklep/plakat-jezioro-3/

___________
GOOD INSIDE to sklep z polskim designem. Powstał w 2017 roku z inicjatywy pasjonatów polskiego wzornictwa – Małgorzaty i Przemysława Stasinowskich. GOOD INSIDE to trochę inny sklep z kilku powodów. Stawiają na jakość i funkcjonalność przedmiotów. Warunkiem koniecznym jest również 100% made in Poland. Celem marki jest promowanie polskiego wzornictwa. Udowadniają, że jest na każdą kieszeń. GOOD INSIDE to również własne, autorskie projekty oraz renowacja mebli. W ofercie sklepu można znaleźć również odnowione kultowe, meble z lat 60.,70. i 80. Właściciele planują otworzenie stacjonarnego sklepu w 2018 roku.
www.good-inside.com

PLN Design Group

ul. Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
REGON: 363992049
NIP: 726-247-89-01

www.plndesigngroup.pl

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie