Spełniamy marzenia o bezpiecznym domu. Kolekcje płytek Cerrad w programie Polsatu „Nasz Nowy Dom”

Firma Cerrad została partnerem programu „Nasz Nowy Dom”. Dzięki pomocy i wsparciu producenta płytek gresowych, uda się wyremontować domy kolejnych trzech rodzin i odmienić ich niełatwe dotąd życie. Pierwszy odcinek z udziałem Cerradu wyemitowany zostanie już dziś w stacji Polsat o godz. 20.05. Pozostałe dwa będzie można zobaczyć w kolejne czwartki – 15 oraz 22 listopada br. o tej samej porze.

Program „Nasz nowy dom”, prowadzony przez Katarzynę Dowbor, przedstawia rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i mieszkają w domach wymagających pilnego remontu. Poznajemy ich historię oraz marzenia. Udział w programie jest dla nich często ostatnią nadzieją, by zapewnić swoim najbliższym ciepły, bezpieczny i przytulny dom.

 

Z dumą dołączamy do projektu Polsatu. Cieszymy się, że kolekcje oferowanych przez nas płytek gresowych oraz klinkierowych: Tonella, Apenino, Tassero, Fuerta, Cambia, Foggia oraz Piatto, staną się wyposażeniem remontowanych pomieszczeń i pomogą spełnić marzenia kolejnych bohaterów programu. Wierzymy, że starannie wybrane produkty nie tylko zapewnią najwyższy komfort użytkowania, ale – dzięki subtelnym barwom i stonowanym wzorom – pozwolą także wprowadzić do wnętrza tak potrzebne teraz rodzinom ciepło i spokój – podkreśla Tomasz Glegoła, Dyrektor ds. Marketingu firmy Cerrad.

Ekipa remontowa ma zaledwie 5 dni na to, by spełnić marzenia kolejnych bohaterów. Szczęśliwe, z pomocą wykwalifikowanych fachowców oraz partnerów programu, jej wysiłki zawsze kończą się sukcesem, niejednokrotnie przekraczając najśmielsze oczekiwania wszystkich członków rodzin.

 

Odcinki, których partnerem jest firma Cerrad, będzie można obejrzeć w stacji telewizyjnej Polsat w czwartki: 8, 15 i 22 listopada, o godzinie 20.05. Powtórki zaplanowane są na niedziele, trzy dni po premierze, na godz. 17.35.

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie