Polska ma głos. Gamet na targach FURNICA

12 września w halach MTP w Poznaniu rozpoczną się Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA 2017. Najważniejsze wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej rokrocznie skupia czołowych producentów, dostawców oraz dystrybutorów z branży meblarskiej. W tym gronie nie może zabraknąć lidera produkcji w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych – firmy Gamet S.A., która ponownie zaprezentuje swój asortyment na tak istotnym wydarzeniu.

Targi FURNICA to miejsce spotkań profesjonalistów zaangażowanych w rozwój przemysłu meblarskiego. Wydarzenie jest więc dobrą okazja do zaprezentowania szerokiej oferty zarówno przed polską, jak i zagraniczną publicznością.

Podobnie jak w latach ubiegłych, GAMET wystawi się wspólnie z firmą STALMOT&WOLMET w ramach Grupy Kapitałowej STALMOT. Ekspozycja będzie podkreślać kompleksowość rozwiązań. Stoisko zostanie podzielone na kilka stref tematycznych: dziecięcą, łazienki, aluminium, pokoju dziennego, kuchni nowoczesnej oraz w stylu loft provence. Podczas tegorocznej edycji odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi odsłonami kultowych kolekcji uchwytów – Trapano UU51 oraz Piatto UU50. Liczne modele profili aluminiowych czy też szuflad cienkościennych BOX, to tylko niektóre propozycje, jakie będzie można zobaczyć na stoisku wystawcy.

Targi FURNICA sprzyjają także debiutom. – Na tę okazję przygotowaliśmy również szereg nowych modeli wieszaków, które wyróżnia niecodzienny designerski kształt. – zdradza Zbigniew Drzewiński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Gamet S.A. – Poznańskie wydarzenie będzie również dobrym miejscem do zaprezentowania akcesoriów technicznych marki GAMET i FURTECO by Gamet  – dodaje.

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska w pawilonie 3A na stanowisku 24A.