Otwórz się na naturę z Interprint podczas arena DESIGN 2018

To, co bliskie naturze jest również ponadczasowe, a prawdziwe piękno nigdy nie przestanie być modne. Inspiracji możemy szukać wszędzie, a naturalne drewno jest najdoskonalszą z nich. Taki jest też nowy dekor Artisan Oak – na wskroś doskonały i piękny.

Pochodzący z nowej kolekcji Six Pack 2018 dekor Artisan Oak to wzór, który do złudzenia przypomina prawdziwe, stare drewno. Nieregularne słoje i wyraźnie zaznaczone wyżłobienia na powierzchni dekoru, prezentują się, niczym zmarszczki na twarzy leciwego człowieka. Artisan Oak wygląda, jakby był nadgryziony zębem czasu i dumnie obnosił się ze swoją długowieczną historią.

 

Nowy dekor Artisan Oak sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pożądaną cechą aranżacji jest przytulność i ciepło. Dzięki niemu każde wnętrze stanie klimatyczne, niczym górska chatka z kominkiem, stojąca u podnóża gór. Wyraziste rysunki, które zdobią dekor to również idealna propozycja do wnętrz w stylu industrialnym. Artisan Oak, choć klimatyczny, jest jednocześnie bardzo zdecydowany, więc z łatwością ujarzmi chłód stali i betonu, stosowanego pofabrycznych aranżacjach.

Nowy dekor Artisan Oak z kolekcji Six Pack 2018 będzie można zobaczyć podczas targów Arena Design w hali nr 5, stoisko 52 (sektor C). Ponadto, Interprint zmierzy się w finale TOP DESIGN award 2018, do którego zakwalifikowały się dwa produkty marki – folia finish Aurora oraz kolekcja perłowych uni dekorów 3i Pearl. Wszystkie nominowane produkty zaprezentowane zostaną na wystawie specjalnej, podczas arena DESIGN na terenie MTP w pawilonie nr 5. 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Interprint podczas targów arena DESIGN w dniach 6-9 marca 2018 r.

 

www.interprint.com

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie