Nowość! ORTO – nowa definicja zabudowy wnętrz

Firma Komandor wprowadziła do swojej oferty nowy system kolumnowy ORTO. Ponadczasowy charakter lekkiego systemu do zabudowy sprawia, że sprawdzi się on w każdym wnętrzu – garderoby, salonu, kuchni, przedpokoju czy nawet pomieszczenia gospodarczego. Minimalistyczne rozwiązanie oparte na smukłych profilach i szerokiej gamie akcesoriów daje bardzo szerokie spektrum możliwości aranżacji zabudowy.


Design systemu ORTO stanowi odzwierciedlenie światowych trendów we wzornictwie przemysłowym i architekturze wnętrz. Projektanci marki Komandor dążyli do stworzenia rozwiązania, które da użytkownikowi „maksimum funkcji przy minimum formy”. Szerokie możliwości komponowania półek, kontenerów szuflad, szafek czy drążków, pozwalają na indywidualne dopasowanie zabudowy nawet do najbardziej wysublimowanych wymagań. ORTO to kompleksowe rozwiązanie pozwalające na stworzenie luksusowej garderoby, ale nie tylko. Wielowariantowy system umożliwia aranżację każdej przestrzeni, bez względu na to, czy jest to salon czy kuchnia. Rozwiązanie doskonale wpisuje się szczególnie w bardzo modne obecnie trendy stylizacji jasnych przestrzeni na otwartym planie.

Recepta na minimalistyczny salon 

ORTO idealnie wkomponuje się
w nowoczesne przestrzenie pokojów dziennych czy salonów, nadając im niepowtarzalnego, nowoczesnego wyrazu. Funkcjonalna konstrukcja
o minimalistycznym wyrazie z powodzeniem posłuży jako zabudowa kina domowego lub regał pod domową biblioteczkę.
W zależności od dominującej kolorystyki we wnętrzu lub oczekiwanego efektu stylistycznego, można wybrać profile w kolorze bieli, anody naturalnej lub matowego grafitu. Rozwiązanie podkreśla przestronność dużych pomieszczeń, jednak sprawdzi się równie dobrze w niewielkich i stosunkowo niskich wnętrzach. Wysoko umieszczone półki i szafki pomogą wykorzystać każdą przestrzeń, nie pomniejszając jej optycznie.

Kuchnia pełna światła 

Bardzo modnym trendem w aranżacji domów jednorodzinnych jest łączenie otwartego salonu ze strefą kuchenną. System ORTO znajdzie doskonałe zastosowanie również w tego typu architekturze, jako sposób na subtelne wydzielenie różnych stref użytkowych. Wolnostojąca konstrukcja ustawiona między częścią dzienną
a aneksem kuchennym może pełnić funkcję ergonomicznego regału z szafkami na talerze i naczynia. Na otwartych półkach
z powodzeniem można trzymać książki kucharskie oraz wonne zioła w doniczkach, które dodadzą kuchni koloru i zapachu.

Cena za moduł o szerokości 1400 mm i głębokości 500 mm z drążkami i półkami, profile w kolorze anoda naturalna: od 1700 zł brutto (włącznie z montażem).

System do zabudowy na indywidualne zamówienie.

Producent: Komandor SA

www.komandor.pl

***

O firmie Komandor: 

Od ponad 25 lat firma Komandor dostarcza meble najwyższej jakości, które ze względu na swoją funkcjonalność, trwałość i stylowe wzornictwo zdobywają coraz szersze grono odbiorców. Firma Komandor rozpropagowała w Polsce systemy drzwi przesuwnych i jako pierwsza zbudowała dedykowaną sieć ich sprzedaży, dlatego nazwa Komandor stała się dla wielu synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi.

Dziś w bogatej ofercie firmy znajdują się: systemy do zabudowy, szafy, szafy przesuwne, szafy narożne, garderoby, meble na wymiar, kuchnie na wymiar, drzwi przesuwne, drzwi, składano-przesuwne, drzwi uchylne, drzwi pod skosem, drzwi podwieszane, łóżka, komody, biurka, biblioteczki, stoliki nocne, akcesoria do szaf, szafki rtv, stoliki kawowe. Komandor jest obecny w ponad 42 krajach na świecie.

Nagrody i wyróżnienia:

– Diament Meblarstwa 2018 dla systemu ORTO

– Konsumencki Lider Jakości 2017, 2016, 2015,2013

– Laur Klienta 2017

– Dobry Wzór 2016 dla systemu drzwi Helidor

– Superbrands – Created in Poland 2015/2016 I 2014/2015

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie