Miloo Home – kolekcje na jesień/zimę 2017/2018

Na nadchodzący sezon marka Miloo Home przygotowała cztery wyjątkowe kolekcje: Velvet Castle, Le Boudoir, White Cottage i Blue Moon. Na każdą z nich składają się propozycje mebli – od kanap przez fotele, stoły i konsole, jak również bogata oferta lamp, akcesoriów i tekstyliów. Kolekcje  utrzymane są w charakterystycznym klimacie i kolorystyce –  każdy odkryje w nich coś inspirującego i godnego uwagi.  Kolekcje powstały zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie oraz współczesnym wzornictwie, z zachowaniem szczególnej dbałości o unikalny design, jakość, jak również potrzeby i komfort użytkowników. „Well Being”, to zgodnie z tą zasadą projektują teraz najlepsi. Dom ma być oazą spokoju, gdzie odpoczywamy od codziennej gonitwy i bycia „online”.

           

Velvet Castle
Miękkie tkaniny w bogatych kolorach ziemi: ciemnych zieleniach, przytłumionych pomarańczach i głębokich brązach. Całość ożywiają dodatki w odcieniach ciepłego złota. Razem tworzą niepowtarzalny klimat zamku ukrytego głęboko w jesiennym lesie.

 

Le Boudoir
Miękkie welurowe sofy i fotele.  Tkaniny w delikatnych odcieniach szarości i beżu uzupełnione o kobiecy, pudrowy róż.  Razem ze srebrzystymi i kryształowymi dodatkami stworzą wnętrze pełne wdzięku i romantyzmu, w którym zatopimy się w marzeniach.

 

White Cottage
Lekkie, drewniane konsole i komody w połączeniu z miękkimi sofami w odcieniach delikatnej, złamanej bieli tworzą niepowtarzalne, ciepłe wnętrze. Miękkie, futrzane pledy zapraszają do otulenia się nimi. Przenoszą nas myślami do przytulnego, rustykalnego domu na wsi.

Blue Moon
Tkaniny w głębokich odcieniach granatu przywodzą na myśl nocne, gwieździste niebo.  Chłodne, srebrne dodatki lśnią księżycowym blaskiem. Stoły ozdobione białymi talerzami i kryształowymi kieliszkami nadają wieczornym posiłkom szczypty niepowtarzalnej magii.

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie