Linia produktów Dekoral Silver w nowej odsłonie

Na rynku dostępna jest już nowa linia produktów Dekoral Silver dla profesjonalistów. To najnowsza formuła podkładów, farb i emalii z portfolio marki Dekoral, kompleksowo spełniających potrzeby wymagających wykonawców budowlanych.

Szeroka oferta produktów budowlanych marki Dekoral to w dużej mierze produkty skierowane do profesjonalistów i wykonawców realizujących duże zlecenia z zakresu budownictwa oraz infrastruktury. Dekoral Silver to linia produktów dedykowanych całościowo rozwiązaniom z zakresu malarskich prac wykończeniowych. Portfolio produktów obejmuje podkłady, farby białe i kolorowe oraz emalie o szerokim spektrum działania na różnych rodzajach powierzchni, dostosowane do indywidualnych potrzeb wykonawcy.

Nowe pojemność farb Dekoral Silver

Farby Dekoral Silver są przeznaczone do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń,  jak również tynków i elewacji na zewnątrz budynku. W odpowiedzi na potrzeby klientów, dyspersyjna farba lateksowa Dekoral Silver oraz polimerowa farba siloxanowa Dekoral Silver, są dostępne w nowych, bardziej wydajnych pojemnościach – farba siloxanowa 1l, a farba lateksowa w pojemnościach 1l oraz jako tester koloru 0,25l (Baza A, Baza B). Farba lateksowa sprawdza się zarówno do malowania nowych, jak i wcześniej malowanych podłoży – na ścianach i sufitach wewnątrz pomieszczeń o jednolicie matowym aspekcie wykończenia. Optymalnie kryje zarówno na sucho, jak i na mokro, ale umożliwia prawidłową wentylację podłoża. Natomiast farba siloxanowa przeznaczona jest do malowania elewacji i podłoży zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Szczególnie polecana do ochrony konstrukcji żelbetowych, jak również do renowacji systemów ociepleń. Pomalowana nią powłoka jest odporna na działanie UV, a zastosowanie środków biobójczych sprawia, że jest dodatkowo chroniona przed działaniem takich mikroorganizmów jak grzyby, porosty czy algi. Farby są dostępne w kolorze białym oraz w systemie kolorowania Chromatic. Dekoral Silver to również dwie farby białe – Profesjonalna Farba Superkryjąca oraz Profesjonalna Akrylowa Farba Obiektowa.

Nowość – ekologiczna emalia

Profesjonalna emalia akrylowa do drewna i metalu to nowość w linii Dekoral Silver. Nowoczesna, wodorozcieńczalna emalia cechuje się szybkim wysychaniem ok. 4h i sprawdzi się w zastosowaniach ogólnych na powierzchnie z drewna lub metalu. Przeznaczona do dekoracyjnego malowania przedmiotów z drewna, drewnopochodnych, stalowych i żeliwnych. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne jest polecana do użytku zewnętrznego, sprawdzi się jednak doskonale również wewnętrznie, m.in. do tynków wewnętrznych (lamperii) i kaloryferów. Ekologiczna emalia spełnia wymagania europejskiej normy PN-EN 71-3, która dotyczy migracji szkodliwych pierwiastków. Emalia jest dostępna jest w wydajnym opakowaniu o objętości 0,8l.

Grunt to dobry grunt

Eksperci budownictwa poszukują niezawodnych i kompleksowych rozwiązań dla profesjonalistów. Dlatego Dekoral Silver to kompletny system produktów przeznaczonych do malarskich prac wykończeniowych. W ofercie producenta są również trzy podkłady gruntujące – Profesjonalny Grunt Głęboko Penetrujący, Stop Grunt do Świeżych Podłoży i Profesjonalna Farba Głęboko Gruntująca. Preparaty pozwalają przygotować podłoże do aplikacji farby, w zależności od wymogów danej powierzchni, a także mają właściwości wzmacniające podłoże oraz wyrównujące jego chłonność. Zabezpieczone gruntami Dekoral Silver powierzchnie gwarantują doskonałą przyczepność farb.

 

 

Więcej informacji na:

http://www.dekoral.pl/produkty/dekoral-silver?gclid=EAIaIQobChMI9uDXxO3f2wIVwh0YCh2t2gd4EAAYAiAAEgJXHfD_BwE

 

O marce:

PPG Deco Polska Sp. z o.o. (z siedzibą we Wrocławiu) to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym sztandarowej marki Dekoral. Do PPG Deco Polska należą także marki: Dekoral Professional, Bondex, Drewnochron, Domalux, Domalux Professional, Sigma Coatings, Malfarb, ProGold, Centra Dekoral Professional, Studia Dekoral, Akademia Techniczna. Firma PPG Deco Polska jest częścią koncernu PPG Industries – światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma powstała w 1883 roku. Zaopatruje klientów z branży przemysłowej, transportowej, budowlanej oraz klientów detalicznych. Siedziba PPG znajduje się w Pittsburghu (USA). Firma działa w ponad 60 krajach świata i zatrudnia ok. 40 tys. pracowników. Wartość sprzedaży w 2010 roku wyniosła 13,4 miliarda dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie