Czysta oszczędność miejsca – nowa suszarka sufitowo-ścienna Highline marki Vileda

Ciągle narzekasz, że masz za mało miejsca na suszenie prania w domu? Kiedy każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota, rozkładanie wielkiej suszarki, która zajmuje pół pokoju, nie ma sensu. Z drugiej strony czasem po prostu potrzebujesz wyprać kilka sztuk bielizny w ekspresowym czasie i wtedy też lepiej wybrać coś bardziej poręcznego. Vileda ma na to rozwiązanie – suszarkę sufitowo-ścienną Highline.

 

W myśl hasła „Suszarki dobrze pomyślane” konstruktorzy marki Vileda cyklicznie przygotowują modele suszarek zróżnicowane pod względem funkcjonalności, rozmiarów i przeznaczenia. Wszystko po to, aby ułatwić użytkownikom codzienne suszenie prania i sprawić, by było jeszcze efektywniejsze. Tak też została zaprojektowana suszarka sufitowo-ścienna Highline. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą suszyć pranie nawet w najmniejszej domowej przestrzeni. Model Highline jest dostępny w dwóch rozmiarach: 140 cm i 160 cm, dzięki czemu bez problemu można go dopasować do danego miejsca w mieszkaniu. Oba modele świetnie sprawdzą się w łazience lub suszarni, a w zależności od potrzeb można je zamocować na suficie lub ścianie. Są wyposażone w sześć prętów o całkowitej długości: 8,5 m (Highline 140) i 9,5 m (Highline 160), co daje dużą powierzchnię na suszenie. Produkty są objęte 3-letnią gwarancją.

Wymiary i cena:

 

Highline 140

Szerokość: ok 140 cm

Głębokość: ok 45,50 cm

Sześć prętów o całkowitej długości 8,5 m 

Cena: 119,90 zł

Więcej szczegółów na: www.sklep.vileda.pl/produkt/suszarka-sufitowa-highline-140-.php

 

Highline 160

Szerokość: ok 160 cm

Głębokość: ok 45,50 cm

Sześć prętów o całkowitej długości 9,5 m

Cena: 129,90 zł

Więcej szczegółów na: www.sklep.vileda.pl/produkt/suszarka-sufitowa-highline-160.php

 

O firmie:

Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach  i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.

Więcej informacji: www.vileda.pl

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie