Czym zaskoczą nas Targi 4 Design Days 2018?

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych w tej części Europy wydarzeń w sferze designu, architektury i projektowania wnętrz. W dniach 15-18 lutego w Katowicach odbędzie się kolejna już edycja 4 Design Days. To największe miejsce prezentacji najnowszych trendów w branży oraz okazja do spotkania architektów, projektantów, deweloperów, a także firm produkujących urządzenia i wszelkie elementy wyposażenia domu. Co przygotowują wystawcy i jakie atrakcje czekają zwiedzających?


4 Design Days to możliwość do bezpośredniego spotkania projektantów, producentów i klientów ostatecznych, dla których finalnie powstają wszystkie rozwiązania dedykowane przestrzeni domu. Ponad 12 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, około 300 wystawców, 5 tys. gości biznesowych oraz przewidywane ponad 20 tys. odwiedzających to zapowiedź wydarzenia, które z pewnością wyznaczy kierunki rozwoju całej branży.

Porozmawiajmy o projektowaniu

Udział w wydarzeniu o takim rozmachu to nie tylko szansa na znalezienie pomysłów do stworzenia pięknego wnętrza i poznanie szerokiej oferty wielu firm, ale również możliwość inspirujących dyskusji o światowym designie. Dla polskich firm będzie także miejscem sprzyjającym nawiązywaniu nowych relacji biznesowych. W tym roku wśród wystawców pojawi się także polska marka KERNAU, uznana za Odkrycie Roku 2017 w plebiscycie Laur Konsumenta. – Udział w 4 Design Days to dla nas okazja do zaprezentowania się w gronie najlepszych firm, ale też – co bardzo ważne – platforma spotkań z uczestnikami, poznania ich opinii oraz oczekiwań. Nasi eksperci podzielą się fachową wiedzą oraz udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze sprzętem AGD i RTV – mówi Tomasz Bytnar, przedstawiciel marki KERNAU.

Poznajmy innowacje w branży AGD

W ramach targów odbywać się będzie szereg wydarzeń towarzyszących, takich jak Forum Branży Meblowej, Housemarket Expo 2018, czyli oddzielna prezentacja ofert rynku mieszkaniowego czy Property Forum – miejsce debat o nieruchomościach komercyjnych. Uczestnicy mogą również liczyć na dodatkowe atrakcje z dziedziny kina i teatru. Jak co roku, każdy z wystawców stara się przyciągnąć uwagę gości zarówno ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi, jak i kreatywnym wyglądem ekspozycji. – Nasze rozwiązania będziemy prezentować na stoisku zaaranżowanym w formie nowoczesnego wnętrza domu, łącząc je spójnie z elementami regionalnymi, podkreślającymi polski charakter naszej marki. Będzie to głównie sprzęt AGD do zabudowy, ale też urządzenia wolnostojące. Ekspozycja obejmie m.in. ekologiczne zmywarki, pozwalające zaoszczędzić ponad 850 litrów wody rocznie, ekskluzywne chłodziarko-zamrażarki, wyróżniające się wyjątkowym wzornictwem i najwyższą technologią czy piekarniki zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych – dodaje przedstawiciel marki KERNAU.

Szczegóły wydarzenia: www.4dd.pl

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie