Calitan Furniture Factory Sp. z o.o.

 ul. Rakowska 1, 63-645 Łęka Opatowska

tel.: 62 782 94 00 fax.: 62 782 94 16

E-mail: biuro@calitanff.pl

www.calitanff.pl

O firmie

Firma CALITAN Furniture Factory Sp. z o.o. posiada ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji mebli, bowiem w 1975 roku obecny prezes firmy Jan Jagieniak utworzył Fabrykę Mebli „Meblex” i do roku 2003 prowadził rodzinną firmę pod tą nazwą.

Calitan Furniture Factory Sp. z o.o. jest producentem funkcjonalnych mebli skrzyniowych. W skład produkowanych mebli wchodzą meble pokojowe, sypialnie, garderoby, komody, szafy, stoliki RTV, regały, systemy pokojowe oraz meble biurowe. Pakiet zamówień na nasze wyroby wciąż wzrasta a wytwarzane przez firmę wyroby trafiają w 95% na eksport do takich krajów jak Niemcy, Austria, Włochy, Hiszpania, Belgia, Słowenia, Chorwacja, Czechy, Słowacja, Bośnia, Serbia, Węgry, Rumunia, Grecja, Cypr, ZEA.

W latach 90-tych zajmowaliśmy się wyposażeniem polskich placówek Ambasad i Konsulatów za granicami kraju oraz pensjonatów i hoteli na terenie całego kraju.

Zakład posiada nowoczesny park maszynowy, zatrudnia ok.200 osób, a produkcja odbywa się w systemie 3-zmianowym w halach o łącznej powierzchni ponad 25.000 m2.