Nowości Spoinq na Maison&Object Paris

W trakcie jesiennej edycji Maison & Object marka Spoinq zaprezentuje nowości zaprojektowane zgodnie z ideą „mix & match”, która  pozwala na pełną personalizację modeli.

 

Projektanci Spoinqa tworzą bardzo spójne stylistycznie kolekcje stołów, krzeseł, foteli i sof w duchu industrialnym. Jednocześnie pozostawiają swoim odbiorcom dużą dozę swobody w kształtowaniu zamawianego modelu. Pozwala na to nie tylko szeroki wybór rodzajów i kolorów tkanin obiciowych, ale również rodzaju nóg i dodatkowych funkcjonalności. W ten sposób wnętrze domu czy mieszkania, w których znajdują się zestawy Spoinqa, zyskują indywidualny charakter. Wynika to z filozofii marki jaką jest „mix & match”; co można przetłumaczyć jako „mieszaj i dopasowuj”. Cechą charakterystyczną holenderskiej marki jest prostota, tak potrzeba wszędzie tam, gdzie z wnętrz korzysta wiele osób. Funkcjonalne podejście do designu sprawia, że wiele z modeli firmy sprawdzi się z powodzeniem zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Prezentowane w Paryżu nowości dostępne są już w Polsce. Ich dystrybucją zajmuje się BM Housing, firma specjalizująca się holenderskim designie.

Maison & Object to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez branży design. Paryski salon to jedno z najlepszych miejsc do zapoznania się z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz, a dla marek niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojej kreatywności i propozycji na najbliższy sezon. Rokrocznie na tej prestiżowej imprezie nie brakuje nikogo, kto ma zamiar liczyć się w świecie urządzania wnętrz.

Nowości Spoinq będzie można zobaczyć w hali 5B, na stoisku C 41.Targi Maison & Object odbywają się od 8 do 12 września w Parc des expositions Paris Nord Villepinte.

Nox
projekt: Gijs Papavoine
Fotel to połączenie stali, dębowych podłokietników i delikatnego materiału. Fotel jest miękki i wygodny. Dostępne we wszystkich materiałach oraz w wykończeniu skórzanym. Szerokość 65 cm; głębokość 83 cm; wysokość siedziska 45 cm

Twister
projekt: Marc Th. van der Voorn
Stół Twister w dębie ze stalową nogą jest teraz również dostępny w wysokości 160 cm oraz nowym, białym kolorze.

Caro
projekt: SPNQ
Caro jest wielofunkcyjną sofą przeznaczoną do przestrzeni komercyjnych lub domów. Można zaprojektować swoją własną ławkę dobierając tkaniny wykończeniowe 
w różnych kolorach i wzorach. Standardowo dostępna jest rozmiarach 120 cm, 160 cm, 200 cm,
240 cm,
280 cm, z wysokością siedziska 47 cm, ale również w wymiarach wybranych samodzielnie.

Quinn
Projekt: SPNQ
Krzesło barowe Quinn to kwintesencja prostoty. Model przeznaczony jest do restauracji, barów, jak również do domów. Możliwość dowolnego wybrania tkaniny. Dostępny w dwóch wysokościach siedziska: 65 lub 75 cm..

 

Duke
projekt Ruud-Jan Kokke
Krzesło na zewnątrz Duke przeznaczone jest na tarasy lub do ogrodów. Duke dostępny jest w sześciu jasnych kolorach. Kolekcja posiada również swój stół.

Smile
Projekt: SPNQ
Sztaplowane krzesło Smile. Wygodne i dostępne w każdej tkaninie wykończeniowej.
szerokość: 44 cm; głębokość 42 cm

 

 

Duke
Projekt Ruud-Jan Kokke
Stolik posiada trójdzielną nogę i wyposażony jest w specjalne pokrycie przeznaczone na zewnątrz. Dostępny w trzech rozmiarach blatów: 70×70 cm; 80×80 cm; 90×90 cm.

 

O marce Spoinq

Spoinq jest marką w 100% holenderską. Meble firmy są projektowane i wytwarzane w całości w Holandii. To sposób firmy na zagwarantowanie wysokiej jakości i elastyczności w wyborze tkanin, materiałów. Mottem firmy jest „mix & match”, co można przetłumaczyć jako „zmieszaj i dopasuj”. Różnorodność modeli przy równoczesnej spójności estetycznej powoduje, że wszystkie modele można ze sobą dowolnie konfigurować i zestawiać, jak również dowolnie wybierać różne materiały wykończeniowe. Spoinq zatem stara się dostarczyć swoim odbiorcom nie tylko najwyższej klasy meble, ale również dać radość wynikającą z tworzenia własnych i niepowtarzalnych aranżacji.
Na kolekcje proponowane przez SPOINQ składają się pełna gama różnorodnych mebli zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i zapewniająca komfort i estetykę we wnętrzach komercyjnych. W portfolio firmy znajdziemy: stoły, stoliki barowe, fotele, krzesła i sofy.

Dodaj komentarz

KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie